Σπίτι
>
προϊόντα
>
Δαχτυλίδι ολίσθησης HDMI
>
|
|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | CENO |
| Πιστοποίηση | CE,RoHS,ISO9001,UL |
| Αριθμό μοντέλου | BCN16B-30-01HD |
HDMI Capsule Slip Ring συνδυασμένα ηλεκτρικά σήματα Ethernet και USB
Το BCN16B-30-01HD είναι το CENO Capsule Slip Ring συνδυασμένο με ηλεκτρική ενέργεια, Ethernet, USB και σήμα HDMI 1 καναλιού.που χρησιμοποιείται για μεταφορά ηλεκτρικής ενέργειας, μεταφορά δεδομένων μεταξύ ενός σταθερού και ενός περιστρεφόμενου μέρους.φώτα σκηνής και dronesΓια περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας.
Χαρακτηριστικά
Εφαρμογές
Προαιρετικό
Προδιαγραφές
| BCN16B-30-01HDΠροδιαγραφές | |
| ρεύμα και κυκλώματα | 2 κυκλώματα * 12.5A· 1 * 1000M Ethernet· 1 * σήμα USB2.0· 1 * σήμα HDMI |
| Διοριστική τάση | 0 ~ 24 VAC/VDC |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | ≥ 300VAC@50Hz |
| Αντίσταση απομόνωσης | ≥ 100MΩ@300VDC |
| Κύμα αντίστασης επαφής | ≤ 30mΩ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~+60°C |
| Εργασιακή υγρασία | 60 % RH |
| Βαθμός προστασίας ΠΙ | IP52 |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0~300 στροφές/δευτερόλεπτο |
| Εξωτερική διάμετρος | Ø16 mm |
| Υλικό επαφής | Πολύτιμο μέταλλο |
| Υλικό στέγασης | Σύνθεση αλουμινίου |
| Μέγεθος και μήκος καλωδίου μολύβδου | Προσαρμοσμένο |
Σχεδιασμός περίγραμμα
![]()
Γιατί με το CENO;
Η CENO είναι μια τεχνολογική εταιρεία στον τομέα των δαχτυλιδιών που ασχολούνται με την έρευνα και την ανάπτυξη, την παραγωγή και τις πωλήσεις.Έχουμε προηγμένο εξοπλισμό και υψηλής ακρίβειας όργανα δοκιμής για να διασφαλίσουμε την ποιότητα των προϊόντων και την αξιόπιστη απόδοσηΗ περιοχή της εγκατάστασης καλύπτει 3000 τετραγωνικά μέτρα και βρίσκεται στο Shenzhen της Κίνας.
![]()
Πιστοποίηση
ISO9001, CE, RoHS, UL, Ασφαλής από εκρήξεις
![]()
Πλεονέκτημα CENO
Τα μέλη της μηχανικής ομάδας έχουν περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στον τομέα των δακτυλίων γλιστρίσματος. Οι χειριστές εργάζονται σε κρίσιμες διαδικασίες και είναι όλοι ειδικευμένοι με εσωτερική εκπαίδευση.
Υπηρεσία που παρέχει η CENO
24ωρη, 7ήμερη συμβουλευτική υπηρεσία.
Μαζική και προσαρμοσμένη παραγωγή.
Λύση για σύστημα περιστροφής 360°.
Καλωσορίσατε να μας συμβουλευτείτε με τα αιτήματά σας για οποιοδήποτε σύστημα περιστροφής 360 °. Θα παρέχουμε μια εξυπηρέτηση σταθμού για να σας απαντήσουμε έγκαιρα στις ερωτήσεις σας.
Επικοινωνήστε μαζί μας οποιαδήποτε στιγμή