Σπίτι
>
προϊόντα
>
Περιστροφική ένωση οπτικών ινών
>
|
|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | CENO |
| Πιστοποίηση | CE,RoHS,ISO9001,UL |
| Αριθμό μοντέλου | ECN000-01S-01F-D |
Υψηλής ταχύτητας ενσωματώστε FORJs Slip Ring με HDMI και οπτική ίνα Rotary Joint
Το ECN000-01S-01F-D είναι το CENO Integrated Slip Ring συνδυασμένο με 1 κύκλωμα σήματος HDMI και 1 κανάλι περιστρεφόμενης αρθρώσεως οπτικών ινών, το οποίο μπορεί να περιστρέφεται συνεχώς με ταχύτητα 6000 στροφών ανά λεπτό.Τα δαχτυλίδια γλιστρίσματος υψηλής ταχύτητας CENO χρησιμοποιούν προηγμένη τεχνολογία για να εξασφαλίσουν υψηλή συγκεντρότητα. Ειδικές δομικές επεξεργασίες χρησιμοποιούνται στο σημείο επαφής στατήρα-τροτήρα για να εξασφαλιστεί σταθερή απόδοση σε υψηλές ταχύτητες.Μη καταστροφικός εξοπλισμός δοκιμών, και δοκιμές κυκλικού ρεύματος.
Χαρακτηριστικά
11 - 50 κανάλια είναι προαιρετικά
2 Ταχύτητα λειτουργίας της καμπίνας πρέπει να είναι 20000 στροφές ανά λεπτό
3 Τεχνολογία χωρίς επαφή και σταθερή μετάδοση, χωρίς κωδικό γραμμής
4 Εύκολη εγκατάσταση & Δωρεάν συντήρηση
Εφαρμογές
1 Κάμερα ασφαλείας
2 Ιατρικός εξοπλισμός
3 Δοκιμή κυματισμού
4 Μη καταστροφικές δοκιμές
5 Οπτικό υδροφώνιο
Προαιρετικό
1 Κύκλωμα, τάση, κανάλια
2 Διάστημα και μέγεθος καλωδίου
3 Επικοινωνία / Υλικά στεγασμού
4 Βαθμός προστασίας
5 Ταχύτητα και θερμοκρασία εργασίας
Προδιαγραφές
| Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ.Προδιαγραφές | |
| Διάδρομοι και κυκλώματα | 1 κανάλι * FORJs; 1 κύκλος * HDMI |
| Διοριστική τάση | 0 ~ 48 VAC/VDC |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | ≥ 100VAC@50Hz |
| Αντίσταση απομόνωσης | ≥10MΩ@100VDC |
| Κύμα αντίστασης επαφής | ≤ 70mΩ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~+60°C |
| Εργασιακή υγρασία | 60 % RH |
| Βαθμός προστασίας ΠΙ | Διάκριση IP51 |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0~6000 στροφές ανά λεπτό |
| Εξωτερική διάμετρος | Ø 40 mm |
| Υλικό επαφής | Πολύτιμο μέταλλο |
| Υλικό στέγασης | Σύνθεση αλουμινίου |
| Μέγεθος και μήκος καλωδίου μολύβδου |
Προσαρμοσμένο |
Σχέδιο περίγραμμα
![]()
Το ολοκληρωμένο δαχτυλίδι γλιστρίσματος είναι μη τυποποιημένη σειρά CENO. POWER/SIGNAL + FIBER OPTIC ROTARY JOINT σχεδιασμός σύμφωνα με την ειδική εφαρμογή, για την ενσωμάτωση του ρεύματος, των κυκλωμάτων σήματος και του συνδυασμού οπτικών ινών.Το ρεύμα του θα μπορούσε να φθάσει έως και αρκετές εκατοντάδες άμπερες και το σήμα του θα μπορούσε να καλύψει όλα τα είδη τύπου σήματος βάσει της σχετικής εφαρμογήςΗ οπτική σύνδεση ινών περιλαμβάνει sigell-mode και multimode με διαφόρο κανάλι από κανάλι σήματος σε δεκάδες κανάλια.τότε χρησιμοποιείται ευρέως σε επιλογή ηλεκτρικό γερανό.
![]()
Επικοινωνήστε μαζί μας οποιαδήποτε στιγμή