Σπίτι
>
προϊόντα
>
βιομηχανικό δαχτυλίδι ολίσθησης
>
|
|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | CENO |
| Πιστοποίηση | CE,RoHS,ISO9001,UL |
| Αριθμό μοντέλου | ECN000-16P1 |
Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ.είναι CENO Industry Slip Ring με ηλεκτρικά κυκλώματα ισχύος που έχουν σχεδιαστεί για περιβάλλον χαμηλών θερμοκρασιών από -30 °C έως +80 °C για βιομηχανικά συστήματα.Η κύρια λειτουργία των βιομηχανικών δαχτυλιδιών γλιστρίσματος είναι να παρέχουν συνεχές και σταθερό ισχύ και μετάδοση σήματος για περιστρεφόμενα σώματαΤο δαχτυλίδι γλιστρίσματος εξασφαλίζει την απρόσκοπτη μετάδοση των σημάτων ισχύος και δεδομένων κατά τη διάρκεια της περιστροφής του εξοπλισμού συνδέοντας τα περιστρεφόμενα και στατικά μέρη.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| ρεύμα και κυκλώματα | 16 × 5A· 4 × Ασφαλισμένο σύρμα |
| Διοριστική τάση | 0 ~ 60 VAC/VDC |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | ≥ 100VAC@50Hz |
| Αντίσταση απομόνωσης | ≥ 100MΩ@120VDC |
| Κύμα αντίστασης επαφής | ≤ 10mΩ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C ~ +80°C |
| Εργασιακή υγρασία | 60 % RH |
| Βαθμός προστασίας ΠΙ | Διάκριση IP51 |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0 ~ 250 στροφές ανά λεπτό |
| Εξωτερική διάμετρος | Ø86 mm |
| Υλικό επαφής | Πολύτιμο μέταλλο |
| Υλικό στέγασης | Σύνθεση αλουμινίου |
| Μέγεθος και μήκος καλωδίου μολύβδου | Κατ'προσαρμογή. |
Η CENO είναι μια τεχνολογική εταιρεία στον τομέα των δαχτυλιδιών διαχωρισμού που ασχολείται με την έρευνα και την ανάπτυξη, την κατασκευή και τις πωλήσεις.Έχουμε προηγμένο εξοπλισμό και υψηλής ακρίβειας όργανα δοκιμής για να διασφαλίσουμε την ποιότητα του προϊόντος και την αξιόπιστη απόδοσηΗ εγκατάστασή μας καλύπτει 3000 τετραγωνικά μέτρα και βρίσκεται στο Σενζέν της Κίνας.
ISO9001, CE, RoHS, UL, ανθεκτικό στις εκρήξεις
Τα μέλη της τεχνικής μας ομάδας έχουν πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην τεχνολογία των δακτυλίων γλιστρίσματος.
Καλωσορίσατε να μας συμβουλευτείτε με τα αιτήματά σας για οποιοδήποτε σύστημα περιστροφής 360 °. Θα παρέχουμε μια εξ ολοκλήρου εξυπηρέτηση και θα απαντήσουμε στις ερωτήσεις σας αμέσως.
Επικοινωνήστε μαζί μας οποιαδήποτε στιγμή