Σπίτι
>
προϊόντα
>
βιομηχανικό δαχτυλίδι ολίσθησης
>
|
|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | CENO |
| Πιστοποίηση | CE,RoHS,ISO9001,UL |
| Αριθμό μοντέλου | ECN005-02P3-03S-02EM-B |
Ημερομηνία έναρξης ισχύος:είναι CENO Ethernet Signal Slip Ring με ηλεκτρική ενέργεια και διά της δομής τρύπας.Η λύση Ethernet slip ring της Ceno έχει αναπτυχθεί για να παρέχει αξιόπιστα προϊόντα που επιτρέπουν τη μεταφορά του πρωτοκόλλου Ethernet μέσω μιας περιστρεφόμενης διεπαφήςΤα καινοτόμα σχέδια ανταποκρίνονται στην πρόκληση της αντιστοίχισης της αντίστασης, του ελέγχου της διασταυρούμενης ομιλίας και της διαχείρισης των απωλειών.Ένα ευρύ φάσμα λύσεων προϊόντων προσφέρονται με συνδυασμούς δεδομένων και ισχύος σε πολλαπλές μηχανικές διαμορφώσεις για να καλύψουν τις ανάγκες σας.
| ρεύμα και κυκλώματα | 2 * 15A, 1 * RS485, 2 * 100M Ethernet |
| Διοριστική τάση | 0 ~ 24 VAC/VDC |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | ≥ 300VAC@50Hz |
| Αντίσταση απομόνωσης | ≥ 100MΩ@300VDC |
| Κύμα αντίστασης επαφής | ≤ 30mΩ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~+60°C |
| Εργασιακή υγρασία | 60 % RH |
| Βαθμός προστασίας ΠΙ | Διάκριση IP51 |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0~60 στροφές ανά λεπτό |
| Εσωτερική διάμετρος | Ø5mm |
| Εξωτερική διάμετρος | Ø48 χιλιοστά |
| Υλικό επαφής | Πολύτιμο μέταλλο |
| Υλικό στέγασης | Σύνθεση αλουμινίου |
| Μέγεθος και μήκος καλωδίου μολύβδου | Κατ'προσαρμογή. |
Η CENO είναι μία τεχνολογική εταιρεία στον τομέα των δαχτυλιδιών ολίσθησης που ασχολείται με την έρευνα και την ανάπτυξη, την κατασκευή και τις πωλήσεις.Έχουμε προηγμένο εξοπλισμό και υψηλής ακρίβειας όργανα δοκιμής για να διασφαλίσουμε την ποιότητα των προϊόντων και την αξιόπιστη απόδοσηΗ περιοχή της εγκατάστασης καλύπτει 3000 τετραγωνικά μέτρα και βρίσκεται στο Σενζέν της Κίνας.
ISO9001, CE, RoHS, UL, ανθεκτικό στις εκρήξεις
Τα μέλη της μηχανικής ομάδας έχουν πάνω από 10 χρόνια εμπειρία στον τομέα των δαχτυλιδιών γλιστρίσματος.
Καλωσορίσατε να μας συμβουλευτείτε με τα αιτήματά σας για οποιοδήποτε σύστημα περιστροφής 360 °. Θα παρέχουμε μια εξυπηρέτηση στάσης για να σας έγκαιρη απάντηση στις ερωτήσεις σας.
Επικοινωνήστε μαζί μας οποιαδήποτε στιγμή