Σπίτι
>
προϊόντα
>
Δαχτυλίδι ολίσθησης HDMI
>
|
|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | CENO |
| Πιστοποίηση | CE,RoHS,UL,ISO9001 |
| Αριθμό μοντέλου | ACN20-04P-20S-03HD |
Το ECN020-20P1-02HD είναι ένα CENO Through Hole Slip Ring σχεδιασμένο για εφαρμογές που απαιτούν τόσο μεταφορά ηλεκτρικής ενέργειας όσο και 2 κανάλια σήματος HDMI.Αυτό το ακριβές δαχτυλίδι είναι ειδικά σχεδιασμένο για μετάδοση βίντεο HDΗ βασική του λειτουργία είναι να μεταδίδει αξιόπιστα σήματα HDMI υψηλής ευκρίνειας, ενώ ταυτόχρονα διευκολύνει τη διέλευση άξονων, πνευματικών γραμμών, καλωδίων,ή οπτικές ίνες μέσω της κεντρικής του τρύπας.
| Σχήμα | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
|---|---|
| ρεύμα και κυκλώματα | 10 × 5A· 40 × 2A· 6 × σήμα ICP· 2 × σήμα βίντεο |
| Διοριστική τάση | 0 ~ 240 VAC/VDC |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | ≥ 1000VAC@50Hz· ≥ 300VAC@50Hz |
| Αντίσταση στην απομόνωση | Διάταξη 5 |
| Κύμα αντίστασης επαφής | ≤ 30mΩ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ +60°C |
| Εργασιακή υγρασία | 60 % RH |
| Βαθμός προστασίας Π.Ι. | Διάκριση IP51 |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0 ~ 300 στροφές ανά λεπτό |
| Εσωτερική διάμετρος | 250,4 mm |
| Εξωτερική διάμετρος | 86 χιλιοστά |
| Υλικό επαφής | Πολύτιμο μέταλλο |
| Υλικό στέγασης | Σύνθεση αλουμινίου |
| Μέγεθος και μήκος καλωδίου μολύβδου | Προσαρμοσμένο |
Για περισσότερες λεπτομερείς πληροφορίες και επιλογές προσαρμογής, παρακαλούμε επικοινωνήστε με την τεχνική ομάδα μας.
Επικοινωνήστε μαζί μας οποιαδήποτε στιγμή