Σπίτι
>
προϊόντα
>
βιομηχανικό δαχτυλίδι ολίσθησης
>
|
|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | CENO |
| Πιστοποίηση | CE,RoHS,ISO9001,UL |
| Αριθμό μοντέλου | ECN000-16P1 |
Το ECN060-C-08P4 είναι ένα δαχτυλίδι ολίσθησης από βούρτσα άνθρακα CENO με 8 κυκλώματα ηλεκτρικής ενέργειας.εγγυόμαστε πλήρως την ισχύ υπερφόρτωσης κάθε κυκλώματος.Όσον αφορά τις διαστάσεις του προϊόντος, ακολουθούμε μια φιλοσοφία σχεδιασμού που δίνει προτεραιότητα στην συμπαγή και την ακρίβεια.Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας.
| Ειδικότητα ECN060-C-08P4 | |
|---|---|
| ρεύμα και κυκλώματα | 8 κυκλώματα * 25A |
| Διοριστική τάση | 0 ~ 230 VAC/VDC |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | ≥ 1000VAC@50Hz |
| Αντίσταση απομόνωσης | ≥ 500MΩ@500VDC |
| Κύμα αντίστασης επαφής | ≤ 30mΩ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~+60°C |
| Εργασιακή υγρασία | 60 % RH |
| Βαθμός προστασίας ΠΙ | IP00 |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0~200 στροφές ανά λεπτό |
| Εσωτερική διάμετρος | Ø60 mm |
| Υλικό επαφής | Χάλυβα-Γκραφίτη |
| Υλικό στέγασης | Σύνθεση αλουμινίου |
Η CENO είναι μια τεχνολογική εταιρεία στον τομέα των δαχτυλιδιών διαχωρισμού που ασχολείται με την έρευνα και την ανάπτυξη, την κατασκευή και τις πωλήσεις.Έχουμε προηγμένο εξοπλισμό και υψηλής ακρίβειας όργανα δοκιμής για να διασφαλίσουμε την ποιότητα του προϊόντος και την αξιόπιστη απόδοσηΗ εγκατάστασή μας καλύπτει 3000 τετραγωνικά μέτρα και βρίσκεται στο Σενζέν της Κίνας.
ISO9001, CE, RoHS, UL, ανθεκτικό στις εκρήξεις
Τα μέλη της τεχνικής μας ομάδας έχουν πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην τεχνολογία των δακτυλίων γλιστρίσματος.
Καλωσορίσατε να μας συμβουλευτείτε με τα αιτήματά σας για οποιοδήποτε σύστημα περιστροφής 360 °. Θα παρέχουμε μια εξ ολοκλήρου εξυπηρέτηση και θα απαντήσουμε στις ερωτήσεις σας αμέσως.
Επικοινωνήστε μαζί μας οποιαδήποτε στιγμή