Σπίτι
>
προϊόντα
>
Περιστροφική ένωση ραδιοσυχνότητας
>
|
|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | CENO |
| Πιστοποίηση | ISO9001,CE,RoHS,UL |
| Αριθμό μοντέλου | ECN000-06P1-06S-01R |
Χαμηλή θερμοκρασία Ενσωματωμένη ισχύς RF δαχτυλίδι γλιστρίματος με ραδιοσυχνότητα περιστρεφόμενη άρθρωση
Το ECN000-06P1-06S-01R είναι ένα CENO ολοκληρωμένο κυκλικό κύκλωμα συνδυασμού κυκλωμάτων με ισχύ και 1 κανάλι ραδιοσυχνότητας με συχνότητα DC ~ 30GHz που ταιριάζει για περιβάλλον από -55 °C έως +85 °C.Τα CENO Integrated Slip Rings είναι μια πολυλειτουργική λύση περιστροφικής σύνδεσης που ενσωματώνει σε μεγάλο βαθμό διάφορες μονάδες μετάδοσης όπως τα δαχτυλίδια power slip, forjs, RF περιστρεφόμενες διεπαφές, και υδραυλικά/πνευματικά κανάλια.και υγρά/αέρια σε σύνθετα συστήματαΓια περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας.
Προδιαγραφές
| Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ.Προδιαγραφές | |
| ρεύμα και κυκλώματα | 6 *10Α; 6 * Σημάδι |
| Διοριστική τάση | 0 ~ 240 VAC/VDC |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | ≥ 500VAC@50Hz |
| Αντίσταση απομόνωσης | ≥ 500MΩ@500VDC |
| Κύμα αντίστασης επαφής | ≤ 10mΩ |
| Θερμοκρασία | -40°C~+70°C(Δ); -55°C~+85°C (Σ) |
| Εργασιακή υγρασία | 60 % RH |
| Βαθμός προστασίας ΠΙ | Διάκριση IP61 |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0~60 στροφές ανά λεπτό |
| Εξωτερική διάμετρος | Ø56 χιλιοστά |
| Υλικό επαφής | Πολύτιμο μέταλλο |
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι ατσάλι |
| RF | Παράμετροι |
| Διάδρομος | 1 |
| Περιοχή συχνοτήτων | DC-30GHz |
| Δύναμη (18GHz) | 20w@18GHz |
| VSWR, μέγιστο |
1.35@DC~8GHz· 1.75@DC8~18GHz· 2.5@DC18~30GHz |
| VSWR WOW, μέγιστο | 0.15 |
| Απώλεια εισαγωγής, μέγιστο | 0.15dB |
| Μεταβολή φάσης 360, μέγιστο | 1.5dB |
Χαρακτηριστικά
1 Προαιρετικά κανάλια ραδιοφωνίας έως 8
2 Κύκλοι ισχύος 1 - 300 προαιρετικά
3 Σταθερή απόδοση, ποικιλία λειτουργιών
4 Φόρεμα χαμηλής θερμοκρασίας -55°C~+85°C
5 Εύκολη εγκατάσταση & Δωρεάν συντήρηση.
Εφαρμογές
1 Αντένα ραντάρ
2 HD βίντεο
3 Γήινος δορυφορικός σταθμός
4 Εξοπλισμός μεταφοράς
5 Ιατρικός εξοπλισμός
Προαιρετικό
1 Κύκλωμα, τάση, κανάλια
2 Περιοχή συχνοτήτων
3 Δομή
4 Βαθμός προστασίας
5 ταχύτητα και θερμοκρασία εργασίας
Σχέδιο περίγραμμα
![]()
Γιατί με το CENO;
Η CENO είναι μια τεχνολογική εταιρεία στον τομέα των δαχτυλιδιών που ασχολούνται με την έρευνα και την ανάπτυξη, την παραγωγή και τις πωλήσεις.Έχουμε προηγμένο εξοπλισμό και υψηλής ακρίβειας όργανα δοκιμής για να διασφαλίσουμε την ποιότητα των προϊόντων και την αξιόπιστη απόδοσηΗ περιοχή της εγκατάστασης καλύπτει 3000 τετραγωνικά μέτρα και βρίσκεται στο Shenzhen της Κίνας.
![]()
Πιστοποίηση
ISO9001, CE, RoHS, UL, Ασφαλής από εκρήξεις
Πλεονέκτημα CENO
Τα μέλη της μηχανικής ομάδας έχουν περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στον τομέα των δακτυλίων γλιστρίσματος. Οι χειριστές εργάζονται σε κρίσιμες διαδικασίες και είναι όλοι ειδικευμένοι με εσωτερική εκπαίδευση.
Υπηρεσία που παρέχει η CENO
24ωρη, 7ήμερη συμβουλευτική υπηρεσία.
Μαζική και προσαρμοσμένη παραγωγή.
Λύση για σύστημα περιστροφής 360°.
Καλωσορίσατε να μας συμβουλευτείτε με τα αιτήματά σας για οποιοδήποτε σύστημα περιστροφής 360 °. Θα παρέχουμε μια εξυπηρέτηση σταθμού για να σας απαντήσουμε έγκαιρα στις ερωτήσεις σας.
Επικοινωνήστε μαζί μας οποιαδήποτε στιγμή