Σπίτι
>
προϊόντα
>
Περιστροφική ένωση ραδιοσυχνότητας
>
|
|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | CENO |
| Πιστοποίηση | ISO9001,CE,RoHS,UL |
| Αριθμό μοντέλου | ECN000-09P2-19S-02EG-01R |
Ενσωματώστε RF Slip Ring με Encoder Ethernet Signal και Ραδιοσυχνότητα Rotary Joint
Το ECN000-09P2-19S-02EG-01R είναι το CENO Integrated Slip Ring συνδυασμένο με ηλεκτρική ενέργεια, κωδικοποιητή, CANBUS, Ethernet και αδύναμα σήματα.Το CENO Integrate slip ring μπορεί να ενσωματωθεί σε υψηλή ένταση με διάφορες μονάδες μετάδοσης για να σχηματίσει μια πολυλειτουργική λύση περιστροφικής σύνδεσης, ειδικά χρησιμοποιείται σε σύνθετα συστήματα. Διαθέτει ένα μοντελοποιημένο σχεδιασμό, υποστηρίζοντας διάφορους συνδυασμούς καναλιών και επιλογές προσαρμογής. Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με την ομάδα εμπειρογνωμόνων CENO.
Προδιαγραφές
| Ειδικότερα, η Επιτροπή θα πρέπει να λαμβάνει υπόψη τις απαιτήσεις του παρόντος κανονισμού.Προδιαγραφές | |
| ρεύμα και κυκλώματα | 9 * 10A, 2 * 7A, 1 * κωδικοποιητής, 1 * CANBUS, 2 * σήμα Ethernet, 6 * σήμα |
| Διοριστική τάση | 0 ~ 220 VAC/VDC |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | ≥ 1000VAC@50Hz· 300VAC@50Hz |
| Αντίσταση απομόνωσης | Διάταξη 1 |
| Κύμα αντίστασης επαφής | ≤ 70mΩ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+55°C(Δ); -30°C~+65°C(Ν |
| Εργασιακή υγρασία | 95 % RH |
| Βαθμός προστασίας ΠΙ | Διάκριση IP51 |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0~60 στροφές ανά λεπτό |
| Εσωτερική / εξωτερική διάμετρος | Ø38,1 mm / Ø76 mm |
| Υλικό επαφής | Αξιογενές μέταλλο / Χρυσό προς Χρυσό |
| Υλικό στέγασης | Σύνθεση αλουμινίου |
| RF | Παράμετροι |
| Περιοχή συχνοτήτων | DC-18GH |
| Τύπος συνδέσμου | SMA - F ((50Ω) |
| Απώλεια εισαγωγής | ≤ 0,3dB |
| Ποσοστό απώλειας εισαγωγής | ≤ 0,05 dB |
| VSWR, μέγιστο | ≤ 1.25 |
| VSWR WOW, μέγιστο | ≤ 0.05 |
| Μέση μέγιστη ισχύς | 100w@DC-2GHz· 50w@DC2-8GHz· 250w@DC8-15GHz· 20w@DC15-18GHz |
Χαρακτηριστικά
1 Ενσωματώστε κωδικοποιητή, Canbus, Ethernet, RF και ηλεκτρική ενέργεια
2 Σημείο ραδιοσυχνοτήτων έως 1 - 8 κανάλια
3 Σταθερή μετάδοση, χωρίς κώδικα γραμμής
4 Εύκολη εγκατάσταση & Δωρεάν συντήρηση
Εφαρμογές
1 Αντένα ραντάρ
2 Βίντεο υψηλής ευκρίνειας
3 Γήινος δορυφορικός σταθμός
4 Σύστημα ΕΜΚ
5 Ιατρικός εξοπλισμός
Προαιρετικό
1 Κύκλωμα, τάση, ρεύμα
2 Σήματα και δεδομένα
3 Επικοινωνία / Υλικά στεγασμού
4 Βαθμός προστασίας
5 Ταχύτητα και θερμοκρασία εργασίας
Σχέδιο περίγραμμα
![]()
Γιατί με το CENO;
Η CENO είναι μια τεχνολογική εταιρεία στον τομέα των δαχτυλιδιών που ασχολούνται με την έρευνα και την ανάπτυξη, την παραγωγή και τις πωλήσεις.Έχουμε προηγμένο εξοπλισμό και υψηλής ακρίβειας όργανα δοκιμής για να διασφαλίσουμε την ποιότητα των προϊόντων και την αξιόπιστη απόδοσηΗ περιοχή της εγκατάστασης καλύπτει 3000 τετραγωνικά μέτρα και βρίσκεται στο Shenzhen της Κίνας.
![]()
Πιστοποίηση
ISO9001, CE, RoHS, UL, Ασφαλής από εκρήξεις
Πλεονέκτημα CENO
Τα μέλη της μηχανικής ομάδας έχουν περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στον τομέα των δακτυλίων γλιστρίσματος. Οι χειριστές εργάζονται σε κρίσιμες διαδικασίες και είναι όλοι ειδικευμένοι με εσωτερική εκπαίδευση.
Υπηρεσία που παρέχει η CENO
24ωρη, 7ήμερη συμβουλευτική υπηρεσία.
Μαζική και προσαρμοσμένη παραγωγή.
Λύση για σύστημα περιστροφής 360°.
Καλωσορίσατε να μας συμβουλευτείτε με τα αιτήματά σας για οποιοδήποτε σύστημα περιστροφής 360 °. Θα παρέχουμε μια εξυπηρέτηση σταθμού για να σας απαντήσουμε έγκαιρα στις ερωτήσεις σας.
Επικοινωνήστε μαζί μας οποιαδήποτε στιγμή